UA-156076255-1

Hakkımızda

Firmamız , okullarımızın ve öğretmenlerimizin farklı ihtiyaçlarını göz önüne alarak materyaller hazırlar. Amacı, eğitimin niteliğini arttıracak araç ve gereçleri, okullarımıza ve öğretmenlerimize en hızlı ve uygun şekilde ulaştırmaktır.

Ürünlerimiz tasarlanırken, uzman eğitimcilerin ve yaratıcı grafikerlerin fikirleri bir araya gelir. Hem pedagojik hem de görsel açıdan en mükemmel ürünleri siz değerli eğitimcilerimizin hizmetine sunmak ana hedefimizdir.

 

HİZMET POLİTİKAMIZ

* Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve en uygun şekilde karşılamak, sürekli gelişimi ilke olarak benimsemek,

* Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak,

* Hizmet kalitesi konusunda istikrarlı bir başarı çizgisi elde etmek, firma bünyesinde sürekli gelişim sağlayabilmek,

*Çalışmalarımızın değişen şartlara ve gelişen teknolojiye paralel olarak, kalite yönetim sistemine uygun, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimize ekonomik fiyatlarla, hızlı ve güvenilir hizmet verme prensipleri içerisinde; beklentilerini en uygun şekilde karşılamak; çalışanlarımızın sosyal güvenliğini üst düzeyde sağlayarak, katılımcı, çağdaş, teknolojik ve modern yönetim ilkeleri ile çalışmalarımızı sürdürmek, temel ilkelerimizdir.

E-ticaret üzerinden alışveriş yapmak günümüzde hepimizin günlük yaşamını kolaylaştıran ve çok sayıda avantajının bulunduğu bir sektör haline dönüşmüştür.

Üretim bandımızdaki son teknoloji makinelerle size en kaliteli ürünleri yollamak için çalışıyoruz

 


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
UA-156076255-1